Loading...

Maszyny do tampodruku z serii EAZY to propozycja dla osób rozpoczynających pracę z tamponiarką, ale ceniących sobie jakość wykonania i pewność działania urządzeń. Maszyny tej serii to jedno i dwukolorowe tamponiarki charakteryzujące się łatwością obsługi i precyzją działania.

Seria maszyn KP 05 to hit sprzedaży. Dlaczego? Przede wszystkim maszyny jednokolorowe można rozbudować do dwóch kolorów, ponadto możliwość montażu wielu elementów wyposażenia dodatkowego, jak automatycznego czyszczenia tamponów, kurtyn bezpieczeństwa na podczerwień, nadmuchu ciepłego powietrza.

Maszyny z serii KP 06, to tamponiarki do zadań profesjonalnych, w zaskakujących cenach. Średnica kałamarza wynosi 110mm, co pozwala na wykonywanie nadruków znacznych rozmiarów. Dodatkowym atutem jest występowanie wersji slajdowej maszyny, czyli takiej, gdzie kałamarz przesuwa się od lewej do prawej strony (a nie przód/tył). 

KP 08 to obok KP 05 nasza najpopularniejsza seria tamponiarek. Decyduje o tym przede wszystkim możliwość dowolnej konfiguracji, od 1 do 5 kolorów, bardzo bogate wyposażenie standardowe i dodatkowe, znaczne gabaryty maszyny pozwalające na druk na dużych przedmiotach oraz elastyczność konstrukcji.

Tamponiarki KP 04 oraz KP 07 przeznaczone są do druku w poziomie lub pod określonym kątem. Maszyny te dysponują różnymi wielkościami kałamarza oraz są dostępne w wersji jedno i dwukolorowej. Głównie przeznaczone do pracy w liniach automatycznych i przy zastosowaniach specjalnych.

Wyników 1 - 5 z 5

Comec Polska Sp. z o.o.

ul.  Lutomierska 46, 
95-200 Pabianice
tel. (+48) 42 227 58 10 
fax (+48) 42 227 58 14
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

utwórz nowe konto