Loading...

Tamponiarka serii KP05
Tamponiarka serii KP05Tamponiarka serii KP05Tamponiarka serii KP05

Tamponiarki KP05

Seria maszyn KP 05 to hit sprzedaży. Dlaczego? Przede wszystkim maszyny jednokolorowe można rozbudować do dwóch kolorów, ponadto możliwość montażu wielu elementów wyposażenia dodatkowego, jak automatycznego czyszczenia tamponów, kurtyn bezpieczeństwa na podczerwień, nadmuchu ciepłego … Czytaj więcej
  • Opis

Seria maszyn KP 05 to hit sprzedaży. Dlaczego? Przede wszystkim maszyny jednokolorowe można rozbudować do dwóch kolorów, ponadto możliwość montażu wielu elementów wyposażenia dodatkowego, jak automatycznego czyszczenia tamponów, kurtyn bezpieczeństwa na podczerwień, nadmuchu ciepłego powietrza.

INKPRINT KP05 jest najmniejszą tamponiarką w ofercie Comec Italia.

INKPRINT KP05 jest wytwarzana z najlepszych jakościowo materiałów przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Rezultatem jest tamponiarka o bezkonkurencyjnej niezawodności. Zamknięty system kałamarza sprawia, iż wymiana koloru jest bardzo szybka i pozwala zaoszczędzić nawet do 50% farby. System zamknięty uniemożliwia wydostawanie się oparów rozpuszczalnika, przez co miejsce pracy staje się znacznie bardziej przyjemne i zdrowsze. Elektroniczne sterowanie z wyświetlaczem pozwala zmieniać wszystkie parametry druku. Pneumatyczne działanie gwarantuje doskonałą równomierność druku i pozwala regulować oddzielnie ciśnienie na przedmiot i na matrycę. Stół przedmiotu INKPRINT KP05 sterowany jest we wszystkich kierunkach (osie X - Y - Z).

Tamponiarka dostępna jest w wersji jedno- i dwukolorowej. INKPRINT KP05 jest także oferowana wraz z zestawem, który umożliwia szybką zmianę zespołu drukującego z jednokolorowego na dwukolorowy. Maszyna jest prosta w obsłudze i nie wymaga żadnych szczególnych metod utrzymywania. INKPRINT KP05 jest idealna maszyną dla małych i średnich serii produkcyjnych jak również do wykonywania próbek. Na życzenie INKPRINT KP05 może zostać wyposażona w zestaw do wywoływania matryc fotopolimerowych. (BR35M)

VIDEO

Możliwe konfiguracje

Model Ilość kolorów Wielkość
kałamarz/nadruku
 Wielkość matrycy
KP 05 1C 90 1 kolor fi 90 / 75 mm 100x200 mm
KP 05 2C 70 2 kolory fi 70 / 55 mm 80x200 mm

Wyposażenie opcjonalne

automatyczne czyszczenie tamponów

stół obrotowy

podstawa maszyny

Comec Polska Sp. z o.o.

ul.  Lutomierska 46, 
95-200 Pabianice
tel. (+48) 42 227 58 10 
fax (+48) 42 227 58 14
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

utwórz nowe konto