Loading...

Tampodruk na sprzęcie AGD i RTV

Tamponiarki do druku na sprzęcie AGD tworzą zdecydowanie największą grupę urządzeń przez nas wykonanych.


Maszyny te tak się rozpowszechniły, że stały się naszymi standardowymi modelami, mowa tu przede wszystkim o KP20 czy XE-TECH 16-20. Produkujemy rocznie dziesiątki maszyn dedykowanych do druku na panelach czołowych sprzętu AGD i RTV. Współpracujemy z niemal wszystkimi wiodącymi producentami tych sprzętów oraz ich dostawcami na wszystkich kontynentach. W Polsce jest to także zdecydowanie największa grupa firm, które wspieramy niekiedy od samego początku współpracy z branżą AGD.

Dziesiątki dostawców dla producentów AGD działających w naszym kraju pracuje na naszych urządzeniach i materiałach eksploatacyjnych. Dlaczego tak się dzieje? Badaniom nad potrzebami tej branży poświęciliśmy kilkanaście lat i we współpracy z wieloma producentami opracowywaliśmy odpowiednie rozwiązania. Dziś jesteśmy jedynym producentem tak dużych i zaawansowanych technologicznie maszyn do najbardziej skomplikowanych nadruków. Rokrocznie tworzymy dziesiątki maszyn specjalistycznych według indywidualnych potrzeb Klientów i obecnie mamy bardzo bogate doświadczenie i niedoścignione umiejętności w tym zakresie. Obejrzyj filmy i przekonaj się samemu, co potrafimy.

Przykładowe maszyny do tampodruku na sprzęcie AGD i RTV:

Video 1

Przykład 1

Tamponiarka XE TECH 16-20

 


Video 2

Przykład 2

Tamponiarka XE TECH 16-20

 


Video 3

Przykład 3

Tamponiarka XE30 Comec

 


Video 4

Przykład 4

Tamponiarka XE20 Comec

 


Video 5

Przykład 5

Tamponiarka XP-13 Comec

 


Comec Polska Sp. z o.o.

ul.  Lutomierska 46, 
95-200 Pabianice
tel. (+48) 42 227 58 10 
fax (+48) 42 227 58 14
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

utwórz nowe konto