Loading...

Seria tamponiarek KP 08 to idealne rozwiązanie dla dziesiątek klientów i branż. Dzięki temu jest to maszyna bardzo często wykorzystywana w naszych specjalistycznych rozwiązaniach. Duża siła nacisku tamponu, dowolna możliwość konfiguracji oraz bogate wyposażenie standardowe i dodatkowe sprawia, że jest to bardzo niezawodna maszyna.

Jeśli potrzebujesz maszyny do wykonywania nadruków na średnich i dużych przedmiotach oraz możliwości zastosowania tamponiarki elektrycznej, to seria KP/KE 13 jest właśnie dla Ciebie. 5 kolorów z kałamarzami 130mm i możliwość elektrycznych ruchów tamponów to właśnie to, co wyróżnia te maszyny do tampodruku. 

Tamponiarki z serii KP/KE 16 charakteryzują się kałamarzami o rozmiarze fi 160mm. Możliwość zastosowania tak dużych kałamarzy w połączeniu z możliwością elektrycznych ruchów i sterowaniem komputerowych z ekranem touch screen, sprawia, że jest to bardzo często wybierane rozwiązanie do tampodruku na przedmiotach dużych, skomplikowanych, z bogatym zdobieniem tampodrukiem. 

Świat tamponiarek KP/KE 20 jest dostępny tylko w firmie Comec. Wyobraź sobie maszynę 5-6 kolorową z kałamarzami o średnicy 200mm, z elektrycznymi ruchami tamponów, ekranem dotykowym, sterowaniem za pomocą przemysłowego komputera PC, wyposażonymi w automatyczne czyszczenie tamponów i nadmuch ciepłego powietrza. To wszystko jest dostępne w tamponiarkach KP/KE 20.

Maszyna XE30 do urządzenie, które wykracza poza definicje tamponiarki. Została użyta wielokrotnie do druku na 20 kilogramowych butlach gazowych, płytkach ceramicznych, czy panelach sprzętu AGD. Maszyna to ma możliwość tampodruku od 4 do 8 kolorów zależnie od konfiguracji. Może być wyposażona w podajniki elektryczne i charakteryzuje się idealną precyzją nadruku. 

Tamponiarka XE-TECH 16-20 to automatyczne centrum tampodruku, które standardowo wyposażone jest w 6 kałamarzy o różnych wielkościach i do druku używa jednej głowicy z wymiennymi tamponami. Bliżej jej do obrabiarki CNC niż typowej tamponiarki. Powstała w wyniku kilkunastu lat badań i doświadczeń w najbardziej skomplikowanych nadrukach, dla najbardziej wymagających klientów. Efekt jest oszałamiający, zobacz samemu!

Wyników 1 - 6 z 6

Comec Polska Sp. z o.o.

ul.  Lutomierska 46, 
95-200 Pabianice
tel. (+48) 42 227 58 10 
fax (+48) 42 227 58 14
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

utwórz nowe konto