Loading...

Wsparcie techniczne

Tampo rady

Tampo Rady to wideo poradnik dla naszych Klientów. Prezentujemy tutaj krótkie filmy, w których pokazujemy, jak radzić sobie z typowymi problemami pojawiającymi się podczas pracy z tamponiarką. Przedstawiamy zagadnienia proste i bardziej skomplikowane, zarówno z zakresu technologii tampodruku, jak i obsługi serwisowej maszyn do tampodruku.

więcej na ten temat

Pliki do pobrania

W dziale plików do pobrania znajdziesz karty charakterystyki substancji niebezpiecznych, czyli naszych farb, rozcieńczalników i katalizatorów. Warto zapoznać się z informacjami, jak bezpiecznie obchodzić się z tymi materiałami oraz jak je przechowywać. Zapraszamy także do pobrania zdjęć i plakatów, gdzie w roli głównej występują nasze maszyny.

więcej na ten temat

FAQ

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania, a co ważniejsze, również odpowiedzi na nie. Prezentujemy tutaj pytania, z jakimi spotykamy się podczas naszej pracy. Jeśli masz propozycje, co do kolejnych pytań, prześlij je do nas, a umieścimy odpowiedzi na tej właśnie stronie. Jest to dział uzupełniający dla „Porad tekstowych“, gdzie również zapraszamy.

więcej na ten temat

Leasing maszyn

Dowiesz się tutaj, jak możesz sfinansować zakup maszyn do tampodruku. Strona zawiera podstawowe informacje dotyczące leasingu maszyn w firmie CA EFL. Odnajdziesz tutaj także dane kontaktowe do przedstawiciela firmy leasingowej, spis wymaganych dokumentów oraz okres na jaki można zawszeć umowę leasingu.

więcej na ten temat

Comec Polska Sp. z o.o.

ul.  Lutomierska 46, 
95-200 Pabianice
tel. (+48) 42 227 58 10 
fax (+48) 42 227 58 14
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

utwórz nowe konto